1955, olej na plátne, 36x49 cm, značené vstrede dole „F. Malý“
kombinovaná technika na papieri, 45x33 cm, neznačené
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky Rudolfa Filu.
1988, farebná litografia na papieri (9. nátlačok z nákladu 160), 48x36,5 cm, značené vpravo dole ,, Liesler 88“
1991, kombinovaná technika na plátne, 55x45 cm, značené vpravo dole „B. Vrzal 91“
Na zadnej strane diela štítok ČFVU Dílo.
1992, kombinovaná technika na plátne, 55x45 cm, značené vpravo dole „M. Vrzalová 92“
1999, akryl na plátne, dublované na dreve, 41,5x38,5 cm, značené vpravo dole „Kanyza 99“
1997, olej na lepenke, 51x36 cm, značené vpravo dole „B. Jelínek 97“
1998, olej na lepenke, 46x33 cm, značené vpravo dole „B. Jelínek 98, VIII.“
1978, monotypia na papieri, 42x72 cm, značené vľavo dole ,,Trepáč 78“
Na zadnej strane diela štítok SFVU.
1993, farebná kriedová litografia na papieri (53. nátlačok z nákladu 100), 34,5x26,5 cm, značené vpravo dole „A. Brunovský 1993“